Filozofia firmy

MAGNUS

Producent opakowań kartonowych

Magnus

Opakowania z kartonu

Od wielu lat producent opakowań kartonowych Magnus dostarcza na polski i europejski rynek opakowania z tektury, dostosowane do potrzeb i możliwości klientów. To klasyczna firma produkcyjna zbudowana na zasadach organizacji przyszłości, w oparciu o wzajemne zrozumienie, otwartość i innowacyjność, gdzie produkcja jest zorganizowana na bazie nowoczesnych technologii i zasad odchudzonej produkcji.

Lider rynku
Lider rynku

Znani na polskim rynku

Producent opakowań kartonowych Magnus z powodzeniem działa na polskim rynku opakowań od 2011 roku. Jak podkreśla założycielka, kluczem do sukcesu okazała się rozsądna polityka cenowa, system rabatów i konsekwencja. Dużym atutem jest duża elastyczność produkcji i szybkość reagowania na potrzeby klientów a także sprawność realizacji zamówień i dotrzymywanie terminów dostaw produktów. Profesjonalne doradztwo, przyjazne nastawienie do wszystkich klientów oraz produkcja nawet małych nakładów opakowań z tektury falistej do kilkuset sztuk w kilka godzin. W odróżnieniu od innych podmiotów, producenta opakowań tekturowych Magnus cechuje nowoczesne podejście do komunikacji z klientem – czyli wysoka dostępność za pomocą środków komunikacji: kilka numerów telefonów, skrzynki e-mail i osobistych menedżerów Skype, elektroniczny formularz online do zamawiania produktów kartonowych i konsultacji.

Właścicielka budowała firmę Magnus od podstaw. Od początku przyświecał jej cel zdominowania rynku krajowego i podjęcia ekspansji na rynki zagraniczne. Profesjonalizm oraz konsekwencja w wyznawanej filozofii budowania marki sprawiły, że dziś Magnus jest jednym z niekwestionowanych liderów na krajowym rynku opakowań z kartonu. Od początku firma budowana była w oparciu o dwie żelazne zasady – dochowanie jakości, czyli zastosowanie najlepszych materiałów do produkcji oraz partnerska współpraca z klientami. Dzięki temu oraz zrównoważonej polityce cenowej udało się szybko zyskać zaufanie klientów. Konsekwentne stosowanie tych zasad pozwoliło w krótkim czasie uzyskać pozycję lidera na rynku opakowań kartonowych, a produkty Magnus stały się pierwszym wyborem dla firm z różnych segmentów produkcyjnych.

622454-PNW0TY-975
factory-industrial-hall-logistics-trade-transport-stock-shelf-factory-building-forklift
Jakość

Asortyment

Jako jedna z niewielu firm działających współcześnie na polskim rynku – Magnus zapewnia kompleksową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Oferuje zarówno opakowania FEFCO, jak i modele na zamówienie wg schematu dostarczonego przez zamawiającego. Zajmujemy się także produkcją opakowań kartonowych o nietypowych i dużych rozmiarach w ilościach od jednej sztuki. Ich jakość gwarantuje zastosowanie nowoczesnego sprzętu i wysokiej jakości surowców do procesu produkcji. Asortyment opakowań kartonowych jest niezwykle szeroki: różnorodne opakowania z tektury falistej, pojemniki i opakowania, pudełka kartonowe, pudła z tektury. W ofercie znajdziemy między innymi kartony jedno lub dwuczęściowe, a także duże opakowania gabarytowe. Na zamówienie wykonuje się deski klapowe ze specjalnymi uchwytami, otworami wentylacyjnymi, a także dodatkowymi nacięciami i / lub perforacjami. Szczególną popularnością cieszą się pudła modelowe, które są najczęściej wykorzystywane są do pakowania produktów o mniejszych gabarytach i pełnią szczególną funkcję w przemyśle spożywczym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań te opakowania doskonale prezentują się na sklepowych półkach. Dla punktów usługowych, małych gastronomii i pizzerii dostępne są pudełka do pizzy. Z kolei karton dwuwarstwowy służy do pakowania i owijania przedmiotów o nietypowych kształtach, mebli, grzejników i armatury, a także do delikatnych wyrobów z porcelany lub szkła. Takie wysokiej jakości i wytrzymałe opakowanie ochroni wszelkie produkty przed uszkodzeniem i zapewni łatwość transportu. W tym sensie opakowanie kartonowe jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o przewożenie dowolnej ilości produktów.

Różnorodność

Zalety opakowań kartonowych

Opakowania z tektury mają idealny zestaw cech konsumenckich. Są przede wszystkim niezawodne i trwałe. Ze względu na prostotę pracy z materiałem produkcja tektury pozwala na tworzenie pudełek o dowolnym rozmiarze. Doskonale nadają się do produktów spożywczych, różnorodnych artykułów gospodarstwa domowego. Pudełko kartonowe wykonane z kartonu będzie wygodnym rozwiązaniem podczas przeprowadzki. Dostępne są pojemne modele z solidną podstawą. Będą w stanie wytrzymać duży ciężar towaru i ochronić go przed kurzem i brudem.

mapa
Ekspansja
Europe

Plany

Producent opakowań kartonowych Magnus posiada nowoczesne wyposażenie pozwalające na realizację najbardziej wymagających zamówień. Asortyment oferowanych przez firmę opakowań kartonowych jest praktycznie nieograniczony: od prostych pudełek z 3-warstwowej tektury falistej poprzez opakowania z tektur ciężkich 7mio warstwowych po opakowania reprezentacyjne i prezentowe z mikrotektury falistej. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi skoordynowanej pracy pracowników biurowych, warsztatu, magazynu i dyspozytorów, dostawa gotowych pudeł kartonowych i tektury falistej w arkuszach odbywa się płynnie, w terminie uzgodnionym z klientem. Firma posiada bardzo dobrą organizację pracy, co pozwala nam w jak najkrótszym czasie wyprodukować wysokiej jakości opakowania z tektury. Firma Magnus nie ogranicza swojej działalności do terytorium Polski i ambitnie podbija rynki europejskie. Regularne prowadzone badania w zakresie technologii produkcji opakowań, pozwalają spełnić najwyższe standardy wymagane w Europie. Korzystanie z nowoczesnych sprzętów sprawia, że produkcja może odbywać się przy użyciu technologii odchudzonej produkcji. Kultura i struktura organizacyjna firmy budowane są na zasadach otwartości i innowacyjności, co pozwala firmie Magnus zaproponować europejskim odbiorcom i partnerom najwyższy poziom usług. Atutem jest też ciągłe doskonalenie procesów i sprzętu. Specjaliści zatrudnieni w Magnus bacznie śledzą trendy na światowym rynku technologii i stale aktualizują lub uzupełniają istniejący sprzęt w celu poszerzania wachlarza możliwości produkcyjnych. Wszystko to ma zapewnić firmie Magnus przewagę technologiczną i organizacyjną nad konkurentami na rynku europejskim. Firma dysponuje jednocześnie doskonale przygotowaną kadrą, tak w warstwie zarządzającej, jak i produkcyjnej.

Our Team

Nasi specjaliści

Najważniejszym czynnikiem i gwarantem sprawnego działania firmy MAGNUS jest zespół wykwalifikowanych specjalistów.

Dariusz Sieniawski

Manager ds. handlowych

mail: oferty@magnus-opakowania.pl

Artur Krowicki

Manager ds. handlowych

mail: zamowienia@magnus-opakownia.pl

Beata Zajdel

Manager ds. administracji

mail: biuro@magnus-opakowania.pl

Artur Gierlach

Manager ds. produkcji

mail: biuro@magnus-opakowania.pl

Quality

Wyróżnia nas jakość

Tworzone przez nas opakowani cechują się najwyższa jakością materiały i starannością wykonania.

Gazele Biznesu 2020


Certyfikat przynależności

Rzetelna Firma


Certyfikat rzetelności

Podkarpacka Izba Gospodarcza


Członek od 23. kwietnia 2014 r.