Nasze produkty

Opakowania klapowe

Produkujemy najwyższej jakości opakowania

1

Pomysł

2

Projekt

3

Realizacja

Opakowania

Opakowania klapowe

Opakowania klapowe to jedne z najpopularniejszych pudełek kartonowych, z jakimi można się spotkać. Stanowią wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie ze względu na brak konieczności zastosowania wykrojnika.  Najczęściej występują w wersji klejonej lub zszywanej, posiadają klapki zamykające z jednej (dół) lub obu stron (góra, dół). Dodatkowo w pudełku mogą być wycięte otwory (uchwyty) celem łatwiejszego przenoszenia. Zazwyczaj wyposażone są w język, który dzięki procesowi klejenia lub zszywania łączy boki opakowania. Pudełka klapowe to opakowania z katalogu FEFCO z serii 0200. W naszej ofercie znajdują się modele w różnych rozmiarach, wykonane z tektury o zróżnicowanej grubości oraz fali. 

Ze względu na swoją prostą konstrukcję opakowania klapowe mają uniwersalny charakter i bardzo wszechstronne, praktyczne zastosowania. Z powodzeniem można je wykorzystywać w zakładach produkcyjnych, sklepach internetowych i prywatnych domach. Doskonale sprawdzają się jako opakowania transportowe, a także w trakcie przeprowadzki czy do przechowywania. Mogą posłużyć do pakowania zarówno drobiazgów, jak i przedmiotów o znacznych gabarytach.

W produkcji opakowań klapowych najczęściej wykorzystujemy tektury trójwarstwowe (fale B i C) oraz pięciowarstwowe (BE, BC).

Zasadniczym celem opakowań jest ochrona przed zniszczeniem tego, to znajduje się wewnątrz, dlatego naszym priorytetem jest dostarczanie na rynek produktów wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Grubość tektury dopasowujemy do przeznaczenia i planowanej zawartości opakowania. Rzeczy kruche, delikatne oraz o dużej wadze wymagają zastosowania najgrubszej tektury, w przypadku standardowych zastosowań  wystarczy wersja trójwarstwowa.

Odpowiedniej jakości tektura, solidne wykonanie i konkurencyjna cena to najważniejsze atuty opakowań klapowych firmy Magnus. Istnieje możliwość zamówienia opakowań z nadrukiem.  

Podstawowe (klapowe)
Specialistyczne
Akcesoria do opakowań
Fasonowe
Gabarytowe
W technologii HQ (High Quality)