Nasze produkty

Opakowania na zamówienie

Produkujemy najwyższej jakości opakowania

1

Pomysł

2

Projekt

3

Realizacja

Opakowania

Opakowania na zamówienie

Zaawansowane zaplecze technologiczne pozwala nam tworzyć opakowania na zamówienie w dowolnych wymiarach, schemacie i nakładzie. Proponujemy oparte na solidnej konstrukcji pudełka kartonowe o wszechstronnych zastosowaniach z możliwością personalizacji.

Wykonujemy opakowania z tektury litej, o fali: B, C, E, BC, EB, ACC oraz z tzw. plastra miodu. Nie musi być to pudełko z katalogu FEFCO. Klient może wysłać schemat graficzny opakowania, które mamy wykonać albo ustalić szczegóły z naszym przedstawicielem handlowym. Stosujemy tekturę szarą, jednostronnie- oraz dwustronnie bieloną. Istnieje również możliwość zamówienia opakowania z nadrukiem (jedno- lub wielokolorowym). Na uwagę zasługuje bogaty wybór modeli – m.in. opakowania klapowe, fasonowe, gabarytowe, specjalistyczne, zapewniające bezpieczny transport przesyłek, odpowiadające wymogom paczkomatu Inpost, firm wysyłkowych czy wymiarom palet. 

Klienci mogą liczyć na otwartość, elastyczność i indywidualne podejście z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych oraz merytoryczne wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Wyróżnia nas  dbałość o szczegóły oraz staranne wykonanie, dużą wagę przywiązujemy do estetyki.

Jako producent opakowań kartonowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i europejskim działamy z dużą wprawą i profesjonalizmem. Realizujemy opakowania na zamówienie zgodne z oczekiwaniami i możliwościami klienta, by zapewnić idealną oprawę dla pudełka, uwzględniając wagę i wymiary zawartości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty opakowań szytych na miarę, obsługujemy podmioty z różnych branż oraz odbiorców indywidualnych. 

Podstawowe (klapowe)
Specialistyczne
Akcesoria do opakowań
Fasonowe
Gabarytowe
W technologii HQ (High Quality)