Nasze produkty

Opakowania z nadrukiem

Produkujemy najwyższej jakości opakowania

1

Pomysł

2

Projekt

3

Realizacja

Opakowania

Opakowania z nadrukiem

Korzystając z szeregu nowoczesnych technologii druku wykonujemy profesjonalne opakowania z nadrukiem w dowolnym kolorze. Nie ulega wątpliwości, że atrakcyjne wizualnie opakowanie przyciąga uwagę i stanowi idealną oprawę dla rozmaitych produktów. To istotny element wizerunku marki, sposobu w jaki jest postrzegana przez konsumentów. Stąd notuje się rosnące zapotrzebowanie na opakowania kartonowe, które poza czysto praktyczną rolą, spełnią również funkcję ozdobną oraz marketingową. Hasło reklamowe czy logo nadrukowane na opakowaniu wzmacnia przekaz, zwiększając szanse na pozostanie w świadomości klienta na dłużej.

Realizujemy nadruki zarówno jedno- , jak i wielokolorowe. Możemy nadrukować na opakowaniu samo logo firmy albo zadrukować całe opakowanie w wybranym kolorze (100% powierzchni opakowania) w zależności od oczekiwań klienta. Nadruk możemy wykonać na każdym typie opakowania z kartonu.

W zależności od rodzaju zamówienia i oczekiwań klienta proponujemy opakowania z nadrukiem w technologii fleksograficznej, sitodrukowej, offsetowej oraz cyfrowej.

Druk fleksograficzny – technika druku wypukłego, zaliczana do najbardziej ekonomicznych, realizowana zarówno na tekturze szarej, jak i bielonej. Druk cechują się dobrą jakością wydruku.

Sitodruk – uniwersalna technika znakowania z długimi tradycjami, dzięki zastosowaniu wytrzymałych farb drukarskich nadruk wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz promienie UV. Stosowana głównie przy małych nakładach produkcyjnych.

Druk offsetowy – popularna technika druku płaskiego, pozwala realizować efektowne nadruki z bogatymi uszlachetnieniami, stosowana tylko przy dużych zamówieniach. Druk cechuje się bardzo dobrą jakością wydruku.

Druk cyfrowy – technika niewymagająca użycia nośników pośrednich oraz form drukarskich, na uwagę zasługuje jej duża elastyczność i możliwość dowolnej personalizacji. Nadruk zostaje nałożony na papier jeszcze przed przyklejeniem do fali. Technika zalecana przy niedużych zamówieniach. W porównaniu do pozostałych technik druk cyfrowy ma najlepszą jakość wydruku.

Realizujemy estetyczne opakowania z nadrukiem w dowolnym nakładzie. Wysokie nasycenie barw i dbałość o detale gwarantowane. W razie wątpliwości nasi specjaliści chętnie doradzą w doborze typu wydruku. Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie.  

Podstawowe (klapowe)
Specialistyczne
Akcesoria do opakowań
Fasonowe
Gabarytowe
W technologii HQ (High Quality)